O FIRMIE:

Firma Doradcza MIDAN CONSULTING została założona w marcu 2009 r. w Gdyni.

Jesteśmy polską firmą i działamy na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej nr 75527 oraz Regon 220761579.

Skupiamy specjalistów w wielu dziedzinach, związanych m.in. z prawem, ekonomią, zarządzaniem, doradztwem personalnym, finansowaniem, czy gałęzią teleinformatyczną. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem wspieramy rozwój firmy klienta.

Od początku istnienia firma współpracowała z wieloma przedsiębiorstwami świadcząc usługi m.in. w zakresie doradztwa prawnego, obrotu nieruchomościami, doradztwa inwestycyjnego, finansowego, personalnego czy teleinformatycznego.

Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych usług zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Nasze doradztwo opiera się w głównej mierze na wysokiej jakości obsługi, rzetelności. a także pełnej dyskrecji i poparte jest wieloletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą specjalistyczną naszych współpracowników. Istotą współpracy jest poznanie naszego klienta celem optymalnego dopasowania naszych działań do jego potrzeb i oczekiwań.

Powiedz nam o swoim problemie – my go rozwiążemy