O nas

Kancelaria Prawna MIDAN CONSULTING została założona w marcu 2009 r. w Gdyni.

Założycielem i właścicielem kancelarii jest Michał Zbigniew Dankowski, doktor nauk prawnych. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Politechniki Gdańskiej, jest pracownikiem naukowym Akademii Jagiellońskiej w Toruniu i Akademii Nauk Stosowanych Ateneum w Gdańsku. Wykładał również na Universidade de Vigo w Hiszpanii. Jest autorem 7 naukowych monografii (w tym m.in. współautorem Słownika ekonomiczno-prawniczego polsko-hiszpańskiego hiszpańsko-polskiego) i kilkudziesięciu artykułów naukowych w języku polskim, angielskim i hiszpańskim w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych.

Od początku istnienia kancelaria współpracuje z Klientami indywidualnymi oraz z przedsiębiorstwami świadcząc usługi m.in. w zakresie doradztwa prawnego, obrotu nieruchomościami, doradztwa inwestycyjnego, personalnego oraz wsparcia psychologicznego.

Kancelaria współpracuje z najlepszymi specjalistami w swoich dziedzinach. Swoim doświadczeniem i profesjonalizmem wspieramy naszych Klientów rozwiązując problemy Klientów indywidualnych oraz dbając o rozwój firmy Klientów korporacyjnych.

Naszym głównym celem jest świadczenie profesjonalnych usług zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Nasza praca opiera się w głównej mierze na wysokiej jakości obsłudze, rzetelności, a także pełnej dyskrecji i poparta jest wieloletnim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą specjalistyczną naszych współpracowników. Istotą współpracy jest dokładne poznanie naszego Klienta, celem optymalnego dopasowania naszych działań do jego potrzeb i oczekiwań.

Więcej informacji.

Powiedz nam o swoim problemie – my go rozwiążemy